OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

O UNII EUROPEJSKIEJUczestnicy hufca w trakcie pisania testu sprawdzającego wiedzę o Unii Europejskiej.

 

23 maja w Środowiskowym Hufcu Pracy we Włocławku odbył się konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, a także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat „Polska w Unii Europejskiej”.

Do sprawdzenia swojej wiedzy o Unii Europejskiej przystąpiło 34 uczestników. Zadaniem konkursowym było rozwiązanie testu zawierającego 25 pytań. Najwięcej punktów zdobyli: Jakub Michałowski, Paulina Krutulska i Marta Koźmińska.

Natomiast na konkurs plastyczny uczestnicy 2-5 ŚHP przygotowali 15 prac. Komisja oceniająca w składzie: Alina Grudzińska, Robert Olejniczak – wychowawcy i organizatorzy konkursu oraz nauczyciel WOS w Zespole Szkół WSO „Cogito” Ewa Ściślewska wybrała trzy najlepsze. Wśród nich znalazły się prace: Pauliny Krutulskiej, Honoraty Golasińskiej oraz Agnieszki Leszczyńskiej.

Przeprowadzony konkurs miał na celu pogłębienie wiedzy na temat Unii Europejskiej oraz członkostwa naszego kraju. Został ogłoszony w hufcu 4 maja. Wszyscy chętni uczestnicy otrzymali opracowane przez organizatorów materiały, aby dobrze się przygotować. Wyniki przeprowadzonego testu potwierdzają znajomość zagadnień związanych z Unią Europejską przez znaczną grupę wychowanków. Są również jednocześnie sygnałem, że w tym zakresie cały czas jest wiele do zrobienia.

 

Komisja konkursowa: wychowawca ŚHP Alina Grudzińska oraz nauczyciel z ZS WSO „Cogito” Ewa Ściślewska podczas oceny prac plastycznych.

 

Zaangażowanie uczestników w przygotowania do konkursu i ich liczny udział sprawiły, że ten konkurs na stałe wpisze się w kalendarz zamierzeń ŚHP. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Wojewódzką Komendę OHP w Toruniu, a wszyscy uczestnicy słodycze zakupione przez Włocławskie Stowarzyszenie Oświatowe „Cogito”.

drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012