OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

PRZEMYŚL: BEZPŁATNE KURSY


Kursy odbywają się w ramach programów „Podnoszenie kwalifikacji zawodowych zwiększeniem szans na zatrudnienie”.

 

Młodzieżowe Biuro Pracy OHP w Przemyślu zorganizowało, dzięki współpracy z Zakładem Doskonalenia Zawodowego, bezpłatne kursy  przedstawiciela handlowego z obsługą kas fiskalnych.

40-godzinne kursy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, które rozpoczęły się 19 września w przemyskim ZDZ, obejmują zajęcia teoretyczne i praktyczne, podczas których uczestnicy będą wykonywać operacje rejestrująco-liczące i nabędą umiejętności obsługi trzech różnych typów kas fiskalnych. Zdobycie umiejętności, jakie powinien posiadać przedstawiciel handlowy w pracy i wiedzy o tematyce: marketing, sztuka sprzedaży, negocjacje handlowe, trening umiejętności sprzedaży, bhp znacznie zwiększa szanse na zdobycie zatrudnienia. W ramach programów realizowany będzie także moduł rynku pracy obejmujący zajęcia z zakresu aktywnych metod poszukiwania pracy prowadzony przez lidera Klubu Pracy oraz doradcę zawodowego.

Na zakończenie wszystkim uczestnikom projektów zostaną wręczone świadectwa ukończenia szkoleń. W czasie prowadzonego naboru przez MBP i Klub Pracy zainteresowanym prezentowano pełny zakres oferowanych form pomocy, jakie mogą uzyskać w tych jednostkach OHP w postaci: ofert pracy, nabycia umiejętności poszukiwania pracy, porad doradcy zawodowego. Zaprezentowana oferta szkoleniowa na bezpłatne kursy cieszy się ogromnym powodzeniem.

drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012