OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

DOKUMENTY APLIKACYJNE MOJĄ WIZYTÓWKĄ


Doradca zawodowy Adriana Krzemińska podczas zajęć z młodzieżą.

 

7 lutego w Młodzieżowym Centrum Kariery w Świeciu odbyło się spotkanie z osobami bezrobotnymi i poszukującymi pracy z terenu powiatu świeckiego.

Tematem zajęć były najczęściej popełniane błędy podczas wypełniania formularzy, ankiet oraz dokumentów aplikacyjnych. Doradca zawodowy Adriana Krzemińska przedstawiła ofertę jednostek funkcjonujących w Świeciu w ramach ogólnopolskiego projektu unijnego „OHP jako realizator usług rynku pracy” oraz zaprezentowała tematykę zajęć jaką oferuje Młodzieżowe Centrum Kariery. Uczestnicy spotkania obejrzeli film pt. „Z OHP do kariery”, który przybliżył im działalność jednostek tworzonych w ramach projektu, a także przyczynił się do tego, iż spora część osób przybyłych na spotkanie wyraziła chęć udziału w przedsięwzięciu. W drugiej części zajęć wypełniono ankietę poszukującego pracy, która dała możliwość sprawdzenia swoich umiejętności rozumienia i poprawnego wypełniania kwestionariuszy.

Na zakończenie młodzież przeprowadziła dyskusję na temat najczęściej popełnianych błędów m.in. chronologii, nieczytelnych adresów e-mail, mało precyzyjnego słownictwa, braku staranności, która pozwoliła dowiedzieć się jak uniknąć pomyłek w pisaniu dokumentów aplikacyjnych do potencjalnych pracodawców.


 

 

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012