OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

PIKNIK ZDROWOTNY W RYBNIKU


Uczestniczki z Klubu Aktywnych (od lewej Dorota, Mirka i Aldona) promowały zdrowy tryb życia rozdając jabłka i ulotki.

 

Młodzież z Klubu Aktywnych rybnickiego hufca wzięła udział 19 maja w Pikniku Zdrowotnym w ramach XIX Rybnickich Dni Promocji Zdrowia.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia, odbywającego się w siedzibie PCK, było Regionalne Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rybniku, natomiast rybnicki Hufiec Pracy był partnerem imprezy.

Odwiedzający mogli skorzystać z wielu bezpłatnych badań i porad specjalistów w tym psychologa i terapeutów, zmierzyć ciśnienie tętnicze, poziom cukru i cholesterolu we krwi, a także sprawdzić swoją wydolność oddechową i sercową. Wszystkim chętnym gościom zaproponowano również pokazy udzielania pierwszej pomocy, konsultacje kosmetyczno-dermatologiczne, degustację zdrowej żywności, porady dietetyków oraz badanie kończyn dolnych u dzieci i dorosłych.

Uczestnicy OHP w ramach wolontariatu pomagali w przygotowaniu oraz obsłudze imprezy. Zachęcali również przechodniów do wizyty na pikniku oraz promowali zdrowy tryb życia rozdając jabłka i ulotki.


Pokaz udzielania pierwszej pomocy.

drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012