OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

REKRUTACJA W SZCZYTNIE


Przedstawiciel pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej z jednym z kandydatów na oferowane stanowisko.

 

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Szczytnie zorganizował 6 marca giełdę pracy.

Uczestnicząca w niej młodzież powyżej 18 roku życia, poszukująca pracy na czas określony, a także bezrobotni i osoby uczące się w systemie zaocznym zapoznali się z ofertą pracy na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta zaprezentowaną przez Multimedia Polska. Przedstawiciel pracodawcy szczegółowo omówił działalność firmy, specyfikę pracy na oferowanym stanowisku oraz oczekiwania wobec przyszłych pracowników, m.in. umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych, budowanie stałych relacji z klientami na obsługiwanym terenie, a także zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży.  Doświadczenie zawodowe nie było warunkiem koniecznym, zwracano jednak uwagę na zaangażowanie oraz chęć nauki i szybkość przyswajania wiedzy, jak również nowych umiejętności.

Tego rodzaju przedsięwzięcia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób bezrobotnych poniżej 25 roku życia, dając im szansę bezpośredniego kontaktu z pracodawcą oraz okazję na znalezienie zatrudnienia.

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Szczytnie powstał w efekcie realizacji ogólnopolskiego ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 

 


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012