OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

PRACA I AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNA


Doradca zawodowy Wiesław Kliś oraz pośredniczka pracy Agnieszka Rusin przy stanowisku informacyjnym CEiPM w Bielsku-Białej.

 

Pracownicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP z Bielska-Białej wzięli udział 25 kwietnia w I Targach Pracy i Aktywności Społecznej, które odbyły się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Organizatorem przedsięwzięcia był Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie, a patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Starosta Pszczyński Paweł Sadza.

Inicjatywa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział około pół tysiąca osób. Odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z licznymi ofertami pracy, a także z szeroką ofertą kursów zawodowych. W Targach wzięło udział wielu lokalnych i regionalnych pracodawców oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Stanowisko wystawiennicze Młodzieżowego Biura Pracy OHP i Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP z Bielska-Białej odwiedziło wielu zainteresowanych. Odwiedzający mogli uzyskać informacje dotyczące poruszania się po rynku pracy, poznać aktualne oferty zatrudnienia oraz procedurę rejestracyjną do jednostek OHP.

drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012