OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

OHP NA ŚWIATOWYCH DNIACH MŁODZIEŻY

W uroczystościach Światowych Dni Młodzieży Ochotnicze Hufce Pracy będą reprezentowane przez prawie 600 osób – uczestników, kadrę oraz duszpasterzy OHP z całej Polski.


WIZYTA KOMENDANTA GŁÓWNEGO OHP W ROSKOSZY

Komendant Główny OHP wizytował 21 lipca ECKiW w Roskoszy, gdzie m.in. spotkał się z młodzieżą biorącą udział w kursach cukiernictwa i kowalstwa, odbywających się w ramach szkoleń w tzw. ginących zawodach.


OHP PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO ŚDM

Spotkanie dotyczące przygotowań Ochotniczych Hufców Pracy do Światowych Dni Młodzieży odbyło się 21 lipca w Niepołomicach.


W RZESZOWIE OBRADOWAŁA WOJEWÓDZKA RADA PROGRAMOWA

19 lipca w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie obradowała Rada Programowa Podkarpackiej WK OHP.


„ZOOM NA MIĘDZYKULTUROWOŚĆ”

W ramach tego projektu programu Erasmus+ w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy odbyła się międzynarodowa wymiana młodzieży.


POLSKO-LITEWSKIE SPOTKANIE

W dniach 11-18 lipca w OSiW w Wasilkowie (Podlaska WK OHP) odbyła się wymiana pt. „Wesele - integracją i dialogiem międzykulturowym” realizowana w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży.


NOWY OBIEKT OHP

W Sulęcinie w województwie lubuskim rozpocznie we wrześniu tego roku działalność nowa jednostka organizacyjna Ochotniczych Hufców Pracy.


KRAKÓW: WYSTAWA POKONKURSOWA

W Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim otwarto 8 lipca wystawę prac laureatów XVI Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego pn. „Święty Jan Paweł II orędownik miłosierdzia, inicjator Światowych Dni Młodzieży”.


WOJEWÓDZKA RADA PROGRAMOWA ŁÓDZKIEJ WK OHP

Z udziałem Komendanta Głównego OHP Marka Surmacza oraz jego zastępcy Renaty Wicha obradowała 5 lipca w Dobieszkowie Wojewódzka Rada Programowa Łódzkiej WK OHP.


MINISTER ELŻBIETA RAFALSKA SPOTKAŁA SIĘ Z KADRĄ KIEROWNICZĄ OHP

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska oraz Sekretarz Stanu MRPiPS Stanisław Szwed spotkali się 30 czerwca z Komendantem Głównym OHP Markiem Surmaczem, jego zastępcami Renatą Wicha i Wojciechem Szewczykiem oraz Wojewódzkimi Komendantami OHP.

  Strony:    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Następna  

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012