OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

KONKURS O JANIE PAWLE II


 

Uczestnicy konkursu, z przodu od lewej laureaci -Paulina, Kamil i Karolina.

 

31 marca dla uczczenia rocznicy śmierci Jana Pawła II zorganizowano w ŚHP w Piotrkowie Trybunalskim konkurs na temat jego życia i dokonań.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia był komendant 5-2 Środowiskowego Hufca Pracy Sławomir Górecki. Wychowawca hufca Sybilla Urbaniak przygotowała 40 pytań z zakresu życia i pontyfikatu naszego papieża, które otrzymali uczestnicy konkursu. Sprawdzian wiedzy trwał 40 minut. Wcześniej uczniowie, na podstawie przekazanych materiałów, przygotowywali się do konkursu w domu. W konkursie uczestniczyło pięć drużyn, które reprezentowały dwie klasy trzecie, dwie drugie i jedną pierwszą. Największą wiedzą wykazała się drużyna klasy III g w składzie: Paulina Trajdos, Karolina Wójcik i Kamil Niewiadomski.  II miejsce zajęła drużyna klasy III f: Aleksandra Maszewska, Robert Cubała i Bartosz Piechura, na III miejscu uplasowała się drużyna klasy IF: Monika Jaszczyk, Natalia Woźniak i Andrzej Kroczyński.

Konkurs wiedzy dla uczczenia Ojca Świętego zorganizowany zamiast klasycznej akademii, został bardzo dobrze przyjęty przez młodzież naszego hufca, która zadbała także o dekorację Sali. Wychowawcy hufca  po ogłoszeniu wyników wręczyli nagrody zwycięzcom i drobne upominki pozostałym uczestnikom konkursu.


drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012