OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

"OD EDUKACJI DO PRACY”

Doradca zawodowy Edyta Białczak w trakcie warsztatów pn. „3 P, czyli: Przemyśl – Poszukaj – Pokaż”.

 

23 kwietnia w Zespole Szkół w Wyszogrodzie odbyły się Targi Edukacji i Pracy, których współorganizatorem było płockie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.

Wśród wystawców znaleźli się między innymi uczelnie warszawskie: Wyższa Szkoła Ekonomiczna Almar, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania, Wyższa Szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa, Akademia Leona Koźmińskiego, Politechnika Warszawska, Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji, a także Policealna Szkoła Detektywów i Agentów Ochrony w Płocku i Wyższa Szkoła im. Pawła Włodkowica, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie i Płocku oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie. Na targach obecni byli także przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy oraz płocka filia Wojewódzkiego Urząd Pracy w Warszawie.

Zainteresowanie ofertami pracy przedstawionymi przez Młodzieżowe Biuro Pracy w Płocku było bardzo duże.

 

Uczniowie ostatnich klas mieli okazję zapoznać się z promowanymi kierunkami studiów dziennych i zaocznych. Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji, m.in. występ szkolnego chóru, pokaz tańca break dance w wykonaniu Grand Master Dance School, jak również konkursy z nagrodami. Chętni mogli także zapoznać się z ofertami pracy dostępnymi na stoiskach instytucji rynku pracy, w tym również Młodzieżowego Biura Pracy w Płocku. Dodatkowo doradcy zawodowi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej udzielali porad indywidualnych z zakresu poradnictwa zawodowego. Przeprowadzili także zajęcia warsztatowe przygotowujące do spotkania z pracodawcą pn. „3 P, czyli: Przemyśl – Poszukaj – Pokaż”.

drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012