OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

NA ZIMOWISKU W IWONICZU-ZDROJU

 

 

Wspólny kulig.

 

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu-Zdroju gościł młodzież z Lubelskiej i Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Dla uczestników z obu wojewódzkich komend liderzy działalności samorządowej przygotowali zimowisko. W ramach ferii młodzież uczestniczyła w warsztatach artystycznych, podczas których rozwijała swoje pasje i zainteresowania.

Zorganizowano także wycieczki tematyczne, które miały na celu zapoznanie młodzieży z historią i pięknem regionu. Uczestnicy zwiedzili muzea w Zagórzu, Ustrzykach Dolnych, Bóbrce i Krośnie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wycieczka do elektrowni wodnej w Solinie. Bieszczadzki artysta p. Zdzisław Pękalski z Hoczwi zaprezentował swoją twórczość oraz przedstawił opowieści związane z folklorem Bieszczadów.

Młodzież podczas warsztatów artystycznych.

 

Młodzież, korzystając z zimowych warunków, wzięła udział w kuligu połączonym z ogniskiem. Nie zabrakło także zajęć sportowych na lodowisku w Krośnie. Obóz zakończono happeningiem, na którym zaprezentowano umiejętności nabyte podczas zajęć tematycznych.Na krośnieńskim lodowisku.

 

drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012