OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

MCK NA TARGACH W LESKU


Informacji udziela pośrednik pracy Piotr Kozłowski.

 

7 i 8 sierpnia Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Lesku prezentowało swoją działalność na Targach Rzemiosła i Przedsiębiorczości „Agrobieszczady 2010”.

Odbywające się co roku targi organizują władze Powiatu wspólnie z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. W tym roku, na terenie Zespołu Szkół Drzewnych w Lesku, odbyła się już XV edycja tego święta. Podczas targów blisko 200 wystawców prezentowało swoje wyroby. Wśród licznych wystawców nie mogło zabraknąć Młodzieżowego Centrum Kariery, które przyczynia się do rozwoju tego regionu poprzez przygotowywanie młodzieży do wejścia na lokalny rynek pracy, realizując program „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

Doradcy zawodowi, lider klubu pracy i pośrednik pracy przy stoisku MCK.

 

W tegorocznych Agrobieszczadach oprócz doradcy zawodowego MCK Renaty Mazurkiewicz uczestniczyli również doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Krośnie Marcin Kaleniecki, Mariusz Szymczakowski, lider Klubu Pracy Marek Mrozek, a także pośrednik pracy z Sanoka Piotr Kozłowski. Stoisko Młodzieżowego Centrum Kariery cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno instytucji, jak i indywidualnych osób, które mogły skorzystać z fachowych porad doradców zawodowych i pośredników pracy oraz uzyskać istotne informacje o lokalnym rynku pracy. 

 

 

 


 
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012