pdptr

dkba1

W marcu tego roku członkowie Klubu Aktywnych słupskiego hufca, z okazji Światowego Dnia Dzikiej Przyrody, postanowili odpowiedzieć na apel „Fundacji Dziki Azyl” o wsparcie finansowe.

Fundacja prowadzi Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Kobylnicy. Do ośrodka trafiają dziko żyjące ranne, chore lub osierocone gatunki chronione, a także zwierzyna łowna. Zwierzęta pozostają w ośrodku do czasu całkowitego wyzdrowienia. Celem fundacji jest ochrona środowiska naturalnego i zwierząt oraz edukacja społeczeństwa.

Pomysł młodzieży jak pomóc fundacji był prosty: zebrać fanty i wystawić je na licytacje za pośrednictwem strony założonej na Facebooku. Dochód z aukcji zasili konto fundacji.

W dniu 22 marca zbiórka rzeczy została zakończona, a wszystkie przedmioty zostały sfotografowane i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami wystawione na licytacje. Zachęcamy do udziału w akcji.

Link do strony, na której można licytować: https://www.facebook.com/Licytacje-na-rzecz-Fundacji-Dziki-Azyl-102397068598538.

Na aukcjach można wylicytować ręcznie wykonane ozdoby, maskotki, a także książki dla młodszych i starszych miłośników literatury. Inicjatywa ma na celu uwrażliwić młodzież na losy pokrzywdzonych zwierząt oraz uświadomić, że działając razem można wiele osiągnąć. Mamy nadzieję, że wspólnym wysiłkiem uda się pomóc „Fundacji Dziki Azyl” i opiekunowie z ośrodka będą dalej mogli ratować zdrowie i życie dzikich zwierząt.

Serdecznie zapraszamy do licytacji !

Działalność charytatywna Aktywnych z 11-23 HP w Słupsku 1
Działalność charytatywna Aktywnych z 11-23 HP w Słupsku 1
Rękodzieło.
Działalność charytatywna Aktywnych z 11-23 HP w Słupsku 2
Działalność charytatywna Aktywnych z 11-23 HP w Słupsku 2
Pluszowe misie.
Działalność charytatywna Aktywnych z 11-23 HP w Słupsku 4
Działalność charytatywna Aktywnych z 11-23 HP w Słupsku 4
Książki dla dorosłych.
 
 

Autor tekstu: Anna Pasek-Maliszewska
Autor zdjęć: Anna Pasek-Maliszewska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.