pdptr

dkba1

10 kwietnia obchodzony jest „Dzień Rodzeństwa”. Z tej okazji uczestnicy i kadra Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Tczewie postanowili przygotować specjalny fotograficzno-muzyczny prezent dla swojego rodzeństwa.

Brat lub siostra to taka osoba, którą kochamy, a jednocześnie kłócimy się z nią przy byle okazji. Bez rodzeństwa życie było jednak zdecydowanie nudniejsze, dziś warto więc pokazać najbliższym, że o nich pamiętamy.

Święto to jest idealną okazją, aby podziękować i powspominać czas spędzony wspólnie. Choć w dzieciństwie część osób uważa posiadanie brata lub siostry za udrękę, to w późniejszych latach staje się ten fakt radością. W końcu mamy osobę, która wesprze nas w trudnych momentach i pomoże w razie potrzeby.

Pamiętajmy, że bez rodzeństwa życie byłoby zdecydowanie nudniejsze, a wspomnienia wspólnych przygód pozostaną z nami na zawsze.

Dzień Rodzeństwa 2
Dzień Rodzeństwa 2
Uczestnicy i kadra ze swoim rodzeństwem.
Dzień Rodzeństwa 3
Dzień Rodzeństwa 3
Uczestnicy ze swoim rodzeństwem.
 
Autor tekstu: Wojciech Różanowski
Autor zdjęć: Uczestnicy i kadra OSiW Tczew

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.