pdptr

dkba1

Członkowie Klubu Aktywnych z 11-4 Hufca Pracy w Starogardzie Gdańskim od kilku lat wspierają działalność Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim, w którym przebywają porzucone, bezdomne zwierzęta(psy, koty).

Tak też było w tym roku. Jak każda wizyta w schronisku, tak i ta poprzedzona była przeprowadzeniem w miesiącu marcu 2021 roku zbiórki karmy.

Z uwagi na obecna sytuację tylko przedstawiciel Klubu Aktywnych z 11-4 Hufca Pracy w Starogardzie Gdańskim wraz z opiekunem odwiedzili 12 kwietnia 2021 r. podopiecznych schroniska. W trakcie wizyty przekazali zebraną karmę i inne potrzebne rzeczy. Była to okazja, aby poznać podopiecznych schroniska.

Wizyta w schronisku pozostawiła jak zawsze niezapomniane wrażenia.

Przygotowanie do wizyty w schronisku.
Przygotowanie do wizyty w schronisku.
Podczas wizyty w schronisku.
Podczas wizyty w schronisku.
Podczas wizyty w schronisku.
Podczas wizyty w schronisku.
 
Autor tekstu: Jerzy Trzosowski
Autor zdjęć: Jerzy Trzosowski

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.