Uczniowie klas branżowych ze Szkoły Ponadpodstawowej w Łodzierzy wraz z wychowawcami 11-19 Hufca Pracy w Słupsku wybrali się do koszalińskiego parku rozrywki Playpark. Celem wycieczki było promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, integracja uczestników oraz zachęcanie do różnorodnych form aktywności fizycznej.
Podczas pobytu w parku młodzież miała okazję skorzystać z wielu atrakcji m. in. trampolin, torów przeszkód, ścianki wspinaczkowej. Nie zabrakło również gier zespołowych i zabaw ruchowych, które dostarczyły uczestnikom mnóstwo emocji i radości.
Wyjazd okazał się doskonałą okazją do oderwania od codziennych obowiązków szkolnych i PNZ. Uczestnicy z entuzjazmem angażowali się w proponowane im aktywności, przekonując się, że ruch i dobra zabawa mogą iść w parze.
Autor tekstu: Wiktoria Burda
Autor zdjęć: Wiktoria Burda