pdptr

dkba1

Wraz z końcem marca zakończyła się w 11-12 Hufcu Pracy w Gdyni zbiórka nakrętek dla Patryka, który jest absolwentem CKiW w Pleszewie, niestety uległ on poważnemu wypadkowi samochodowemu. Zebrane środki ze sprzedaży nakrętek pomogą mu kontynuować leczenie i zapewnią rehabilitację niezbędną do odzyskania pełni sprawności.

Młodzież z 11-12 Hufca Pracy w Gdyni bardzo chętnie włączyła się do akcji zbierania nakrętek i zachęcała wszystkich do tego samego. Dla nas to mała nakrętka, a dla kogoś szansa na odzyskanie zdrowia i sprawności.

Zebrane nakrętki zostaną sprzedane, a uzyskane środki zostaną wpłacone na konto fundacji, pod której opieką jest Patryk.

Autor tekstu: Sandra Philippska
Autor zdjęcia: Sandra Philippska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.