pdptr

dkba1

15 kwietnia 2021 miał miejsce Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. Podczas konferencji uczestnicy mogli zapoznać się z nowymi perspektywami dla programów na lata 2021-2027.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny miał formę konferencji on-line, która odbyła się na specjalnie do tego przygotowanym portalu 15 kwietnia 2021 roku. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli zapoznać się z nowymi perspektywami dla Europejskiego Korpusu Solidarności oraz programu Erasmus+ na lata 2021-2027. Wśród prezentujących znaleźli się pracownicy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz przedstawiciele władz rządowych, zarówno Polski jak i Unii Europejskiej.

W wydarzeniu brali udział przedstawiciele organizacji z całego kraju, które w najbliższych latach będą korzystać z benefitów tych programów. Uczestnikiem z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku był pan Krzysztof Müller, który pracuje na stanowisku specjalisty do spraw programów.

Wśród najważniejszych korzyści tego wydarzenia jest niewątpliwie okazja na dogłębne zaznajomienie się z perspektywami programowymi na przyszłe lata, jak również uzyskanie odpowiedzi na pytania związane z realizacją programów podczas trwającej pandemii COVID-19. Cenne okażą się również dodatkowe informacje, które uczestnicy mogli zdobyć podczas spersonalizowanych paneli Q&A, tematycznie nastawionych na każdy z elementów programu Erasmus oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. Unia Europejska podtrzymuje standardy ustalone w latach poprzednich, jednocześnie gwarantując elastyczność w obliczu trudności obecnych czasów.

Fragment prezentacji dotyczącej konferencji.
Fragment prezentacji dotyczącej konferencji.
 
Autor tekstu: Krzysztof Müller
Autor zdjęć: Agnieszka Bondarenko

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.