pdptr

dkba1

Uczestnicy 11-4 Hufca Pracy w Starogardzie Gdańskim aktywnie włączyli się w realizację ogólnopolskiej inicjatywy prospołecznej młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy pn. „Nakręcamy się dla Patryka”.

Celem akcji było pozyskanie środków na rehabilitację Patryka - absolwenta Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, który uległ poważnemu wypadkowi.

Uczestnicy i kadra jednostki rozpoczęli zbiórkę plastikowych nakrętek. Dzięki rozpropagowaniu informacji o zbiórce, przyłączyli się do niej także absolwenci oraz ludzie „dobrej woli”. Zebrane nakrętki zostały sprzedane, a uzyskane pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji wspierającej Patryka. Udział uczestników hufca w inicjatywie ukazał, że są wrażliwi na potrzeby innych i los kolegi nie jest im obojętny.

Autor tekstu: Jerzy Trzosowski
Autor zdjęcia: Jerzy Trzosowski

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.