pdptr

dkba1

Już w najbliższą sobotę 15.05.2021 r. jedenastu uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Tczewie z Klubu Aktywnych w ramach nagrody z Komendy Głównej OHP za zajęcie III miejsce w Ogólnopolskim konkursie „Aktywność – dobry wybór”, weźmie udział w niezwykłym wydarzeniu jakim niewątpliwie jest Runmageddon.

Ekstremalność tego wydarzenia polega przede wszystkim na licznych przeszkodach ustawionych na trasie biegu. Pokonanie wielu z nich wymusza na uczestnikach współpracę, dzięki której możliwe staje się dotarcie do mety.

Wszystko to sprawia, że uczestnicy Runmageddonu nie tylko biegają na poszczególnych etapach trasy i są zmuszeni do przeskakiwania przez dziury, czołgania się w błocie, wspinania się po linie, wdrapywania się po ścianach czy chociażby przedzierania się przez dym.

Trzymamy kciuki za naszych uczestników i życzymy powodzenia !

Autor tekstu: Wojciech Różanowski
Autor zdjęcia: Zdjęcie poglądowe ze strony runmageddon.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.