pdptr

dkba1

Dnia 20.04.2021 r. rozpoczęło się szkolenie z zakresu grafiki komputerowej dla uczestników i absolwentów kierunku fotografii z Pomorskich Szkół Rzemiosł w Gdańsku. Realizatorem szkolenia jest O.K. Ośrodek Kursów z siedzibą w Wejherowie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych absolwentów tematyka grafiki komputerowej znalazła się w planie szkoleń zawodowych Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gdańsku na ten rok. Przystąpiło do niego czterech uczestników 11-7 Hufca Pracy w Gdańsku oraz trzech absolwentów fotografii. W programie znalazły się trzy główne moduły tematyczne Photoshop, ilustrator, tworzenie stron internetowych.

Mając na uwadze trudną sytuację na rynku pracy oraz to, że zawód fotografa należy do wolnych zawodów, znalezienie zatrudnienia jest bardzo trudne. Nabycie dodatkowych umiejętności pomoże absolwentom tego kierunku odnaleźć się na rynku pracy.

Autor tekstu: Elżbieta Sądowska
Autor zdjęcia: Trener O.K. Ośrodek Kursów w Wejherowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.