• Kontrast strony

W duchu współpracy i świątecznej radości uczniowie szkoły branżowej pod opieką wychowawców z 11-23 Hufca Pracy w Słupsku zjednoczyli swoje siły, aby stworzyć wyjątkową szopkę bożonarodzeniową. To nie tylko wyjątkowe działo artystyczne, ale także rezultat zaangażowania, współpracy i kreatywności młodych ludzi.

Podczas tworzenia szopki uczniowie rozwijali ważne kompetencje społeczne, takie jak komunikacja, współpraca i szacunek dla pracy innych. Te doświadczenia będą miały wpływ nie tylko na ich rozwój edukacyjny, ale także na formowanie charakteru i postaw społecznych.

W efekcie, szopka bożonarodzeniowa przy 11-23 Hufcu Pracy w Słupsku nie tylko stanowi piękną ozdobę świąteczną, ale także jest symbolem wspólnoty, zaangażowania i kreatywności młodego pokolenia. To dowód na to, że inicjatywy podejmowane przez uczniów mogą mieć głęboki wpływ na atmosferę w szkole oraz na rozwój młodych ludzi.

Autor tekstu: Ewelina Ślusarczyk
Autor zdjęć: Kamila Głowala

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.