pdptr

dkba1

Chyba każdy z nas wie, że aby osiągnąć sukces w sporcie, w nauce, czy w czymś jeszcze innym niezbędny jest trening. Nikt nie staje się mistrzem z chwilą przyjścia na świat. Aby osiągnąć swój cel musimy być systematyczni, cierpliwi i zaangażowani w to co robimy. Część praktyczna na prawo jazdy kat. B jest właśnie takim treningiem. Ciągłe doskonalenie umiejętności sprawnego kierowania samochodem w końcu doprowadzi nas do wymarzonego celu. Będziemy mogli wszystkim pochwalić się swoim nowym osiągnieciem - prawem jazdy.

Od 4 maja 2021 r. uczestnicy 11-20 Hufca Pracy w Bytowie biorą udział w części praktycznej kursu na prawo jazdy kat. B. Kurs, dla uczestników bytowskiego hufca, zorganizowało Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku. Młodzież ma już za sobą pierwsze z 15 spotkań. Podczas pierwszych zajęć młodzi ludzie zapoznali się, między innymi z pojazdem i dowiedzieli się jak należy przygotować siebie oraz samochód do jazdy. Kolejne spotkania, to poznawanie technik prowadzenia pojazdu i nauka bezpiecznego poruszania się po drogach.

Podczas zajęć uczestnicy 11-20 Hufca Pracy w Bytowie podnoszą swoje umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdu, zdobywają wiedzę w obrębie ruchu drogowego oraz przygotowują się do egzaminu państwowego.

Autor tekstu: Anna Kucharska
Autor zdjęć: Grzegorz Awsiukiewicz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.