pdptr

dkba1

Święta Wielkiej Nocy to czas pokoju, miłości i radości. Kojarzą Nam się z kolorowymi pisankami, mnóstwem pysznego jedzenia, a przede wszystkim ze śmigusem dyngusem.

W 11-16 Hufiec Pracy w Kwidzynie odbył się wewnętrzny konkurs, a zarazem eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu na Kartkę Wielkanocną z Elementami Militarnymi pod Patronatem Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Malborku. Młodzież kwidzyńskiego Hufca Pracy w tym roku, wykazała swoją kreatywność stawiając na bardzo barwną kolorystykę. Wszystkie kartki świąteczne przygotowane przez młodzież, zostały na równi wyróżnione i nagrodzone upominkami w postaci nagród rzeczowych. Pamiętając o obostrzeniach w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, odbiór upominków odbędzie się w reżimie sanitarnym. Uczestnicy o wyznaczonym dniu i godzinie, będą pojawiać się po odbiór prezentów za udział w konkursie wielkanocnym.

Celem przedsięwzięcia było propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Wielkanocnych oraz rozwijanie zdolności i zainteresowań młodzieży.

Autor tekstu: Anna Gregorczyk
Autor zdjęć: Mariola Przewłoka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.