pdptr

dkba1

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników i nie tylko, do udziału w Wirtualnych Dniach Kariery 2021, zorganizowanych przez kadrę Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku.

Wydarzenie będzie kontynuacją rozpoczętych już w marcu zdalnych spotkań z uczestnikami. Wówczas z młodzieżą uczącą się w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku przeprowadzone zostały zajęcia pt.: Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Podczas zajęć na platformie TEAMS uczestnicy zapoznali się z przygotowaną prezentacją i otrzymali indywidualne wsparcie doradcy zawodowego. Ze względu na duże zainteresowanie młodzieży postanowiono udostępnić przygotowany materiał w formie cyklicznego wydarzenia.

Wirtualne Dni Kariery trwać będą przez cały kwiecień. Raz w tygodniu udostępniane będą na profilu Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku na Facebooku prezentacje dotyczące: umiejętności poszukiwania pracy, kompetencji miękkich i innych zagadnień z zakresu rozwoju zawodowego. Prezentacje ukazywać się będą się w każdą kwietniową środę począwszy od 14 kwietnia 2021 roku.

Zaczynamy od prezentacji pt.: Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Zapraszamy również na indywidualne zdalne konsultacje z doradcą zawodowym, pośrednikiem pracy oraz specjalistą ds. rozwoju zawodowego. Zachęcamy do kontaktu przez Messengera Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku oraz Młodzieżowego Centrum Kariery w Lęborku, Bytowie, CzłuchowieSłupsku.

Autor tekstu: Agnieszka Bondarenko
Autor grafiki: Agnieszka Bondarenko

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.