Wczoraj przedstawiciele Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Rzeszowie zaprezentowali ofertę Ochotniczych Hufców Pracy podczas targów pracy NETWORKPOWER, które odbyły się na Politechnice Rzeszowskiej.

Stoisko OHP cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów i absolwentów poszukujących pierwszych doświadczeń zawodowych, ofert pracy, staży oraz możliwości rozwoju w kraju i za granicą. Dużą atrakcją były gogle VR, dzięki którym uczestnicy mogli wirtualnie przenieść się do świata nowoczesnych zawodów i technologii. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję porozmawiać z doradcami zawodowymi OHP, poznać aktualne projekty realizowane przez Centra Edukacji i Pracy Młodzieży oraz dowiedzieć się, jak uzyskać wsparcie w planowaniu kariery zawodowej.
Udział PWK OHP w targach to kolejny krok w budowaniu partnerstw ze środowiskiem akademickim i promocji działań OHP wśród młodych ludzi z Podkarpacia.
Autor tekstu i zdjęć: Łukasz Stebnicki – Rzecznik prasowy PWK OHP
Autor Zdjęć: Dariusz Szwandrok – Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnobrzegu