• Kontrast strony

Maj to miesiąc pełen okazji do świętowania i radości. Nie tylko obchodzimy Dzień Samolotów z Papieru, ale także Dzień Matki, który przypada 26 maja. 


 W tym roku wychowankowie CKiW OHP w Szczawnicy-Jabłonce zdecydowali się połączyć te dwa wyjątkowe święta i zamiast tradycyjnych prezentów, które często związane są z zakupem bibelotów, postanowili zrobić coś bardziej osobistego i oryginalnego. Podczas popołudniowych zajęć przypomnieli sobie dzieciństwo i  używając różnorodnych technik stworzyli wyjątkowe samoloty.  Następnie na ich skrzydłach umieścili krótkie, ale serdeczne życzenia dla mam.  Po zakończeniu pracy młodzież udała się na boisko, aby wspólnie wypuścić samoloty w powietrze i obserwować jak ich życzenia wznoszą się ku niebu. Wszystkie mamy które otrzymały te personalizowane wyjątkowe prezenty były pełne radości i wzruszenia. Nie tylko doceniły pracę i zaangażowanie, ale poczuły się docenione i kochane. 

921

1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.