OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

MIELENKO DRAWSKIE: ZAKOŃCZENIE PROJEKTUZ-ca Wojewódzkiego Komendanta Justyna Jakubowicz wręcza certyfikaty ukończenia projektu. Po jej prawej stronie kierownik OSiW w Mielenku Wiesław Płaza, z prawej strony zdjęcia koordynator projektu Robert Durski.

 

12 maja zakończono w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Mielenku Drawskim projekt pn. "Wspólna inicjatywa – nasza przyszłość”.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego było adresowane do młodzieży w wieku od 17 do 19 lat uczącej się w klasie trzeciej gimnazjum dla dorosłych. Chętnych do udziału w projekcie, który rozpoczął się w grudniu 2009 roku, było wielu; wybrano 13 osób, które spełniały kryteria wiekowe.  Szkolenie zawodowe prowadziła Spółdzielnia Pracy ,,Oświata” z Koszalina, a zajęcia z doradztwa zawodowego trenerzy z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Koszalinie. Wszyscy beneficjenci, po pomyślnym zdaniu egzaminu 28 kwietnia, uzyskali uprawnienia oraz dyplom spawacza w osłonie CO2 metodą MAG oraz zdobyli umiejętność poruszania się na rynku pracy. Podczas spotkania kończącego projekt z-ca Wojewódzkiego Komendanta Justyna Jakubowicz wręczyła młodym ludziom zaświadczenia o udziale w projekcie.


 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


 drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012