• Kontrast strony
W dniu 28.09.2023 roku, podczas Inauguracji Roku Szkoleniowego 2023/2024 w Licheniu wręczono nagrody laureatom Ogólnopolskiego Konkursu „Absolwent Roku OHP”, którego organizatorem była Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy.
Jednym z wyróżnionych absolwentów została nasza uczestniczka Julia Patorska, która w kategorii szkoła podstawowa zajęła III miejsce. Julia uzyskała wysokie osiągnięcia nie tylko w nauce, ale również w różnych obszarach aktywności społecznej. Angażowała się w prace na rzecz Centrum.
Celem konkursu o tytuł „Absolwenta Roku 2023” jest motywowanie uczestników do osiągania wysokich wyników w nauce oraz zachęcanie do uczestnictwa w przedsięwzięciach o charakterze profilaktycznym, kulturalno - oświatowymi i sportowym, a przede wszystkim budzenie wśród uczestników świadomości, że ich sukcesy są dostrzegane przez otoczenie i nagradzane.
Julce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz w pracy zawodowej.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.