• Kontrast strony

Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia „Zielona Linia” to ogólnopolski system obsługi klientów urzędów pracy. Infolinia 19524 jest dostępna dla każdego, kto szuka informacji nt. usług rynku pracy, szkoleń, świadczeń oraz wsparcia oferowanego przez urzędy pracy zarówno osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, pracodawcom oraz cudzoziemcom. 

„Zielona Linia” to także portal internetowy dostępny pod adresem www.zielonalinia.gov.pl, który jest źródłem informacji o rynku pracy i inicjatywach urzędów pracy. 

zielona linia

Dla osób, planujących powrót z emigracji

W ramach Zielonej Linii działa ponadto serwis www.Powroty.gov.pl , zawierający informacje dla osób, które planują powrót z emigracji do Polski.  Powroty.gov.pl pomagają Polakom planującym powrót do kraju, informując w jaki sposób przejść przez wszelkie praktyczne i formalne trudności, które mogą napotkać przy przenosinach do Polski, a także jak znaleźć pracę lub założyć działalność gospodarczą w kraju.

Więcej informacji na: www.zielonalinia.gov.pl

zielona linia informacje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.