• Kontrast strony

Komendant Główny OHP 
Jerzy Budzyn

MZ 02A0587

Urodziłem się 9 lipca 1958 roku. Z wykształcenia jestem prawnikiem. Przez wiele lat mojej kariery zawodowej zajmowałem się działalnością prywatnego przedsiębiorstwa, jednocześnie angażując się w działalność samorządową i spółdzielczą. Do grudnia 2023 roku pełniłem funkcje, które łączyły zarówno aspekty biznesowe, jak i społeczne.

Od młodości angażowałem się w politykę, zawsze stojąc po stronie Lewicy. Jestem przekonany, że aktywny udział w życiu społecznym i politycznym jest nie tylko przywilejem, ale i obowiązkiem każdego obywatela. Wierzę, że nie można pozostawać obojętnym i pozwalać, aby decyzje dotyczące nas samych były podejmowane wyłącznie przez innych.

Przez całe moje dorosłe życie kierowałem się zasadą doskonałości w każdym przedsięwzięciu. Ta dewiza przyświecała mi zarówno jako przedsiębiorcy, jak i radnemu. Jestem głęboko przekonany, że każda działalność powinna być wykonywana z najwyższą starannością i zaangażowaniem, gdyż tylko w ten sposób można osiągnąć realne i trwałe efekty.

Moje aspiracje zawodowe i społeczne koncentrują się obecnie na pracy jako Komendant Główny Ochotniczych Hufców Pracy. Widzę OHP jako instytucję, która powinna być przyjazna, bezpieczna i nowoczesna. Jestem przekonany, że moje doświadczenie zawodowe i życiowe pozwoli mi przyczynić się do rozwoju tej organizacji i jeszcze lepszego spełniania jej misji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.