• Kontrast strony
W dniu 19 grudnia w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie odbył się coroczny Zjazd Absolwentów naszej placówki. Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez Klub Absolwenta oraz kadrę Centrum wspomaganą przez Radę Młodzieży.
Spotkanie bożonarodzeniowe było okazją do odnowienia kontaktów między młodymi ludźmi, absolwentami CKiW w Dobieszkowie, do pochwalenia się swoim życiem, pracą, planami na przyszłość. Młodzież z sentymentem wspominała czasy pobytu w OHP oraz opowiadała anegdoty z okresu szkolnego oraz z sentymentem wracała do swoich pierwszych pracodawców – nauczycieli zawodu, którym zawdzięczają wiedzę i praktyczne umiejętności w zdobytym fachu. Poza tym opowiadali o swojej obecnej sytuacji zawodowej, osobistych przeżyciach i dzielili się wrażeniami z nowych miejsc pracy.
Spotkanie to było świetną okazją do wymiany informacji między absolwentami, a obecnymi uczestnikami w kwestii doświadczeń związanych z dalszą drogą edukacyjno - zawodową. Rozmowy przebiegały w bardzo sympatycznej i miłej atmosferze, przy kawie i słodkościach. Bardzo dziękujemy za miło spędzony czas oraz serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które zapewne odbędzie się już niebawem.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.