• Kontrast strony
W ramach obchodów Światowego Dnia Dobroci na całym świecie mają miejsce różnego rodzaju wydarzenia charytatywne. Jest to idealna okazja, aby podkreślić dobre uczynki, pozytywną siłę i życzliwość oraz zainteresowanie i wsparcie osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.
W dniu 06.11.2023 r. podopieczni dobieszkowskiego Centrum pod opieką kadry wychowawczej pojechali do noclegowni dla Bezdomnych w Łowiczu.
Po wcześniej zorganizowanej zbiórce środków higienicznych uczestnicy CKiW OHP w Dobieszkowie przekazali dary na rzecz Osób Bezdomnych.
Celem przedsięwzięcia było zapoznanie młodych ludzi z problemem bezdomności. Każda postać biedy – wzywa ludzi do podejmowania konkretnych i owocnych działań, które pomogą chociaż w minimalnym stopniu zniwelować jej skutki.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.