• Kontrast strony
W dniu 6 czerwca 2024 roku Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie zorganizowało przedsięwzięcie z okazji Dnia Dziecka.
Jedną z atrakcji zorganizowanej imprezy był udział młodzieży w pokazie uzbrojenia i wyposażenia żołnierzy 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej, który przybliżył uczestnikom specyfikę służby wojskowej oraz nowoczesne technologie stosowane w obronności. Młodzież miała okazję z bliska zobaczyć pojazdy wojskowe, a także przejść kurs posługiwania się bronią palną oraz akcesoriami używanymi przez żołnierzy.
Po zakończeniu pokazu kadra Centrum przygotowała szeroki wachlarz sportowych aktywności na boisku szkolnym, które zachęcały młodzież do ruchu i zdrowej rywalizacji.
Po intensywnych aktywnościach sportowych, uczestnicy mogli odpocząć i posilić się przy wspólnym grillu. Na stołach pojawiły się różnorodne dania mięsne z grilla oraz lody i słodkie przekąski.
Dzień Dziecka na Sportowo okazał się wielkim sukcesem. To niezapomniane wydarzenie przyniosło radość i satysfakcję uczestnikom. Kadra Centrum pokazała, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, łącząc sport, zabawę i pyszne jedzenie. Dzięki takim inicjatywom, Dzień Dziecka staje się wyjątkowym świętem pełnym pozytywnych emocji i wspólnych chwil, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.
Realizacja zadania odbyła się w ramach działalności Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności.
 

received_365392093225831.jpeg

20240606_101539.jpg

received_1095789708151706.jpeg

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.