• Kontrast strony
Dzień Kobiet to święto, w którym szczególnie docenia się kobiety.
W przeddzień Dnia Kobiet męska część uczestników Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie postanowiła przygotować miłą niespodziankę i zaprosiła dziewczyny na kręgle.
Zajęcia w kręgielni odbywały się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy zadbali o bezpieczeństwo młodzieży i wprowadzili ją w tajniki gry w kręgle.
Celem przedsięwzięcia była integracja grupy, nauka współpracy, a także zdrowej rywalizacji wśród młodych ludzi. Ponadto wyjazd był szansą do zainteresowania młodzieży kolejnym sportem, który ma szansę, aby dołączyć do grona sportów olimpijskich jako bowling sportowy.
Wyjazd do Łodzi był także kolejną okazją do poznania kolejnych miejsc tego fascynującego, pełnego różnorodności miasta. Po zajęciach w kręgielni Panie w towarzystwie kolegów, spędziły czas na zwiedzaniu nieznanych dotąd punktów na mapie miasta.

Następnie panowie obdarowali wszystkie panie kwiatami oraz słodkim upominkiem i złożyli najserdeczniejsze życzenia.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.