• Kontrast strony
W dniu 24 maja 2024 r. młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie obchodziła Dzień Kosmosu. Młodzież miała okazję zanurzyć się w tajemnice wszechświata, oglądając filmy edukacyjne, które przybliżyły im niesamowity świat kosmosu. Filmy te dostarczyły wielu ciekawych informacji o planetach, gwiazdach, galaktykach i najnowszych odkryciach naukowych. Uczestnicy dowiedzieli się, jak powstają czarne dziury, jakie tajemnice skrywa Mars oraz jakie są plany ludzkości na przyszłość w kosmosie.
Podczas seansu uczestnicy dyskutowali na temat życia pozaziemskiego oraz o możliwości życia na innych planetach, próbowali odpowiedzieć na pytania dotyczące kolonizacji Marsa i zastanawiali się, jak daleko jeszcze możemy sięgnąć w naszej eksploracji kosmosu.
Celem inicjatywy było zainspirowanie młodzieży do zgłębiania nauk przyrodniczych oraz rozwijania pasji do astronomii i kosmosu. Młodzież mogła dowiedzieć się jak fascynujący i pełen tajemnic jest wszechświat.
 
IMG_20240524_181259715_HDR.jpg

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.