• Kontrast strony
W dniu 14 lutego 2024 r. młodzież Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie aktywnie uczestniczyła w obchodach Dnia Św. Walentego. Nazwa tego wyjątkowego dnia nawiązuje do imienia patrona zakochanych, świętego biskupa Walentego.
Przygotowania do tego wydarzenia rozpoczęły się wcześniej, kiedy nasza młodzież zaangażowała się w tworzenie własnoręcznej poczty walentynkowej. W serdecznych życzeniach i liścikach znalazły się ciekawe wyznania wychowanków Centrum względem swoich kolegów i koleżanek.
Dzień Świętego Walentego upłynął w atmosferze serdeczności i przyjemności.
To nie tylko czas obdarowywania się prezentami, ale przede wszystkim okazja do podkreślenia, jak bardzo cenimy naszych kolegów, przyjaciół i potrafimy dzielić się chwilą wzajemnej radości. Wspólne akty twórczości, w których młodzież mogła uwiecznić sympatyczne chwile, nie tylko umacniają więzi międzyludzkie, ale także przypominają nam, że najcenniejsze prezenty pochodzą prosto z serca.
Celebracja tego wyjątkowego wydarzenia, miała na celu symboliczne uczczenie pamięci Świętego Walentego, ale też umocnienie więzi pomiędzy wychowankami, integrację i wyrażenie uczuć poprzez miłe gesty.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.