• Kontrast strony
10 stycznia 2024 roku wychowankowie Centrum Kształcenia i Wychowania obchodzili Dzień Wzajemnej Adoracji. Wychowawcy Centrum przekazali młodzieży, że warto w tym dniu być wyjątkowo życzliwym i uprzejmym wobec każdej osoby napotkanej na swojej drodze. Uśmiech, dobre słowo, mały gest - to proste czyny, które nie kosztują wiele, ale mogą przynieść ogromną radość.
Wzajemna adoracja to nie tylko piękne gesty, lecz także sposób na naładowanie się pozytywną energią. Dzień ten przypomina nam o sile pozytywnego wpływu na relacje międzyludzkie oraz jak istotne są wzajemne komplementy. Dzień Wzajemnej Adoracji inspiruje do sprawiania przyjemności innym, zwłaszcza, gdy towarzyszą temu szczerość i miłość.

W tym szczególnym dniu uczestnicy Centrum mieli za zadanie znaleźć na terenie internatu kartki, na których znajdowały się różnego rodzaju komplementy, którymi wymieniali się między sobą. Przedsięwzięcie to było wyjątkowym wydarzeniem, które promowało wzajemny szacunek oraz dobre relację wśród uczestników Centrum. Stanowiło też okazję do uświadomienia młodzieży, jak ważną rolę w życiu codziennym odgrywa empatia, życzliwość i dobre relacje z innymi ludźmi.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.