• Kontrast strony
W dniach od 23.05.2023 do 25.05.2023 roku uczestnicy Centrum Kształcenia i wychowania OHP w Dobieszkowie przystąpili do egzaminów ósmoklasistów, które odbyły się w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dobieszkowie.
We wtorek 23 maja uczniowie zmagali się z arkuszami z języka polskiego, w środę z matematyki, a w czwartek z języka angielskiego. Młodzież stawiła się na egzamin wyposażona w czarne długopisy i wiedzę zdobytą podczas pierwszego etapu edukacji.
Egzamin ósmoklasisty to pierwszy, tak ważny, sprawdzian w życiu każdego ucznia. W związku z tym młodzieży towarzyszyły silne emocje. Wychowawcy centrum, służąc radą i pomocą w dniach poprzedzających egzaminy, sprawili, że emocje i stres, które odczuwali młodzi ludzie podziałały na nich mobilizująco, a pierwsze w życiu egzaminy odbyły się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.