• Kontrast strony

W dniu 17 kwietnia w siedzibie Powiatowego CKZiU w Mroczkowie Gościnnym odbył się II etap XIX edycji Konkursu „Sprawny w zawodzie 2024” – eliminacje wojewódzkie, zorganizowany przez Łódzką Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Łodzi. Przedstawicielem Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie był uczestnik Alex Wolnicki.

W zmaganiach konkursowych brało udział 11 uczestników z hufców pracy. W pierwszej części konkursu uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test z wiedzy teoretycznej, a następnie zaprezentować fryzurę komunijną na modelce oraz wykazać się wiedzą praktyczną na główce fryzjerskiej. Poziom przedstawicieli hufców pracy był bardzo wysoki, wszystkie upięcia charakteryzowały się innowacyjnością i ciekawym podejściem do tematu. Spotkanie to było preludium do egzaminów, które czekają uczestników OHP kończących w roku 2024 kształcenie w formie nauki zawodu i jednocześnie miłym spotkaniem z uczestnikami innych hufców.

Celem II etapu było wyłonienie spośród uczestników uczących się w zawodzie fryzjer laureata, który będzie reprezentować województwo łódzkie na Ogólnopolskim etapie konkursu w dniach 14-17 maja 2024 r. w CKiW OHP w Gołdapi.

IMG_2866.JPG

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.