• Kontrast strony
W dniu 22 lutego 2024 r. młodzież wraz z kadrą Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie miała przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wyjeździe do łódzkiej kręgielni. To niezwykłe wydarzenie było nie tylko okazją do rozwijania umiejętności kręglarskich, ale również do budowania więzi społecznych.
Zaangażowanie wychowanków w grę przepełnione było entuzjazmem i duchem współzawodnictwa. Rozgrywki na punkty nie tylko stymulowały zdrową rywalizację, ale także sprzyjały integracji poprzez wspólne przeżywanie emocji i sukcesów. Atmosfera wydarzenia była nasycona radością, śmiechem i wzajemnym wsparciem, tworząc niepowtarzalny klimat.
Celem tego wyjazdu było nie tylko dostarczenie rozrywki, lecz przede wszystkim budowanie więzi pomiędzy młodzieżą. Łódzka kręgielnia stała się areną, gdzie nie tylko doskonalono umiejętności gry, ale także kształtowano wartość wspólnoty, wzajemnego szacunku i zdrowej rywalizacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.