• Kontrast strony
Dzień Matki to jedno z najbardziej wyjątkowych świąt. Jest obchodzone prawie na całym świecie, ponieważ macierzyństwo nie zna granic. Na każdym kontynencie, niemal w każdym kraju, dzieci doceniają swoje mamy za ich bezwarunkową miłość. W Polsce święto to przypada w dniu 26 maja. Z tej okazji młodzież z dobieszkowskiego Centrum przygotowała ręcznie robione drewniane serca, wykonane metodą decoupage, które wraz z życzeniami przekazała swoim mamom.
Kadra Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie pragnie złożyć wszystkim mamom życzenia zdrowia, cierpliwości, wyrozumiałości i siły, a jednocześnie licznych powodów do dumy, radości i satysfakcji wynikających z wychowania latorośli. Tym Mamom, których już nie ma z nami ofiarujemy pełne wdzięczności i miłości wspomnienie i codzienną pamięć.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.