• Kontrast strony

Dnia 20 marca 2024 roku, młodzież Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie uczestniczyła w obchodach „Międzynarodowego Dnia Szczęścia”.

To niezwykłe święto, celebrowane na całym świecie, skłania ludzi do refleksji nad istotą szczęścia i jego znaczenia dla jednostek oraz całych społeczności.

W związku z obchodami tego święta, zorganizowane zostały zajęcia, na których omawiano termin szczęścia jako subiektywnego zjawiska dla każdego z nas. Wychowankowie Centrum z zaangażowaniem wymieniali się przemyśleniami na temat „szczęścia” oraz przekazywali między sobą karteczki, na których zapisywali komplementy dla innych osób.

Dodatkowo wiosenna i słoneczna pogoda sprzyjała dobremu nastrojowi, a uśmiech gościł na twarzach naszych uczestników przez cały dzień. Wspólnie świętując Międzynarodowy Dzień Szczęścia, młodzież zrozumiała, że uśmiech ma moc, która niesie radość nie tylko nam samym, ale także innym wokół nas.

Celem tego wydarzenia było promowanie pozytywnego podejścia do życia, budowanie świadomości emocjonalnej oraz podkreślenie wpływu relacji międzyludzkich na własne poczucie szczęścia.

IMG_2572.jpg

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.