• Kontrast strony
W dniu 22 marca 2024 roku młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie obchodziła Pierwszy Dzień Wiosny. Jest to wyjątkowy moment w roku, na który czeka wiele osób. To czas, kiedy dni stają się coraz dłuższe, a natura budzi się do życia. Młodzież CKiW OHP w Dobieszkowie uczciła ten dzień spacerem po lesie korzystając z wyjątkowego położenia Centrum w sąsiedztwie leśnego Rezerwatu przyrody - Strugi dobieszkowskiej. Był to doskonały czas na podziwianie rozwijającej się przyrody, która zwiastuje nadejście cieplejszych dni, a jednocześnie możliwość do aktywnego spędzenia tego wyjątkowego dnia na świeżym powietrzu.
Pierwszy dzień wiosny przypomina nam również o cykliczności i nieustannym odnawianiu się życia, to doskonały moment na rozpoczęcie nowych projektów lub powrót do odkładanych przedsięwzięć, czego serdecznie życzymy naszej młodzieży.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.