• Kontrast strony
Z dniem 21 grudnia, oficjalnym początkiem kalendarzowej zimy, pragniemy przedstawić inicjatywę młodzieży z Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Dobieszkowie. Pomimo braku typowych zimowych pejzaży za oknem, postanowiliśmy uczcić ten magiczny moment, tworząc niezwykłą gazetkę szkolną.
Nasza gazetka stała się centralnym miejscem zimowej inspiracji! Razem omawialiśmy różnorodne aktywności zimowe - od emocjonujących zjazdów na stoku po urocze spacery w mroźne dni. To wyjątkowe doświadczenie pozwoliło nam podzielić się naszymi ulubionymi zimowymi zajęciami oraz planami na nadchodzące tygodnie.

Dzisiaj nie tylko świętujemy początek zimowej przygody, ale również korzystamy z doskonałej okazji do wspólnej pracy i kreatywnego działania. Jesteśmy pełni entuzjazmu z powodu możliwości, jakie niesie ze sobą ta zimowa pora roku! To czas, który inspiruje nas do wielu fascynujących pomysłów i działań.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.