• Kontrast strony
W dniu 4 września br. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie odbyła się uroczystość rozpoczęcia Roku Szkolnego 2023/2024. Na wstępie Dyrektor Centrum, pani Elżbieta Sobczyk powitała zaproszonych gości, wychowawców, pracowników, rodziców oraz młodzież. Dyrektor Podkreśliła, że nowy rok szkolny to ważny moment dla nas wszystkich, to nowe zadania i możliwości.
Rozpoczynający się rok szkolny to również nowe wyzwania dla kadry Centrum, aby zapewnić młodym ludziom jak najlepszą opiekę i edukację, aby wspólnie pracować dla dobra młodzieży.
Na zakończenie Pani Dyrektor zacytowała słowa Jana Pawła II - Patrona Ochotniczych Hufców Pracy, znajdujące się w liście Pani Komendant Głównej OHP „Wymagajcie od siebie choćby inni od Was nie wymagali”.

Pani Dyrektor Sobczyk życzyła młodzieży zdobywania dobrych ocen oraz wytrwałości i entuzjazmu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.