• Kontrast strony
W lutym 2024 r. miała miejsce poruszająca inicjatywa wśród uczestników i kadry Centrum, którzy postanowili wspomóc dzieci naszej byłej wychowanki OHP, zmarłej na skutek powikłań po operacji. Rodzina pozostawiona bez wsparcia matki, znalazła się w trudnej sytuacji, a prawna opieka nad dziećmi spoczęła na barkach dziadka.
Młodzież Centrum podjęła się organizacji zbiórki pieniężnej, aby wesprzeć dziadka w codziennym funkcjonowaniu z dwójką osieroconych wnuków. Inicjatywa ta spotkała się z szerokim oddźwiękiem ze strony wychowanków i kadry CKiW OHP w Dobieszkowie.
Przez 4 dni zbiórki udało się zebrać imponującą sumę, która pozwoliła na zakup niezbędnych artykułów, zwłaszcza mleka oraz środków czystości. Wychowankowie wraz z kadrą aktywnie przyczynili się do tego sukcesu, przynosząc zabawki, środki higieniczne i inne potrzebne przedmioty.
Dziadek, który wziął na siebie opiekę nad dwójką osieroconych wnuków, zasługuje na wyjątkowe uznanie ze strony młodzieży. Jego godna podziwu postawa, pełna odwagi i zaangażowania, stała się inspiracją dla wychowanków Centrum, którzy postanowili wesprzeć go w trudnej sytuacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.