• Kontrast strony
Dnia 9 czerwca 2024 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie od-były się obchody Światowego Dnia Przyjaciela pod hasłem "Dobrze, że jesteś".
Wydarzenie miało na celu podkreślenie wartości przyjaźni i wzmocnienie więzi między młodzieżą.
Podczas warsztatów uczestnicy omawiali kluczowe cechy przyjaźni, takie jak lojalność, wsparcie, zaufanie, empatia i szczerość. Mieli okazję dzielić się swoimi refleksjami i doświadczeniami, co pozwoliło na lepsze zrozumienie, jak ważni są przyjaciele w życiu każdego człowieka. Spotkanie było pełne radości, refleksji i integracji. Organizatorzy podkreślili, jak istotne jest pielęgnowanie relacji przyjacielskich.
Dzięki takim inicjatywom młodzież uczy się doceniać przyjaciół i rozumieć, jak wiele mogą oni wnieść do ich życia. Hasło "Dobrze, że jesteś" pozostanie w sercach uczestników na długo po zakończeniu tego wyjątkowego dnia.
 

kkk.jpg

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.