• Kontrast strony
W związku ze zbliżającym się Dniem Turystyki młodzież z CKiW OHP w Dobieszkowie wzięła udział w cyklu spotkań na temat turystyki, przedstawiła fotografie ze swoich podróży promując przy tym piękne zakątki świata oraz odbyła pieszą wycieczkę po okolicy. Każdego roku ustanowiony przez Światową Organizację Turystyki Narodów Zjednoczonych w 1979 roku Światowy Dzień Turystyki obchodzony jest 27 września i posiada unikalny motyw przewodni.
Tegoroczne obchody organizowane są pod hasłem „Turystyka i zielone inwestycje”. To świetna okazja do rozmów na temat rozwoju branży turystycznej i ekologii. Turystyka jest nie tylko doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także metodą poznania nowych kultur, tradycji i języków.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.