• Kontrast strony
W dniu 14.06.2023 r. uczestnicy CKiW OHP w Dobieszkowie wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4 w Łodzi. Była to już 11 edycja tego turnieju, który cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na wzorową organizację i znakomitą atmosferę panującą podczas zawodów sportowych.
Celem turnieju było propagowanie aktywnego trybu życia wśród młodzieży, aktywizacja młodzieży do uczestnictwa w życiu sportowym, propagowanie sportu i rozwijanie umiejętności współdziałania z rówieśnikami.
Nasi podopieczni pomimo zajęcia 4 miejsca zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, przedstawiając wysoki poziom sportowy przy zachowaniu wszelkich zasad fair play. Oczywiście spotykamy się za rok w kolejnej edycji turnieju z nastawieniem na osiągnięcie lepszego wyniku sportowego.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.