• Kontrast strony
14 lutego to dzień Świętego Walentego. Jest to dzień zakochanych. Okazja do obdarowywania drobnymi upominkami i wysyłania listów miłosnych. To doskonały moment do uzewnętrznienia nie tylko ukrytych sympatii, ciepłych uczuć i miłości.
W tym dniu w CKiW OHP w Dobieszkowie odbyły się zorganizowane przez Radę Młodzieży dla mieszkańców internatu „Walentynki”.
Nieodłącznym elementem święta zakochanych jest poczta Walentynkowa. Uczestnicy Rady Młodzieży wykonali na zajęciach plastycznych specjalną skrzynkę, do której przez okres tygodnia podopieczni CKiW mogli wrzucać specjalne listy z życzeniami nie tylko dla swoich sympatii, ale również przyjaciół. Do „poczty walentynkowej” trafiły pięknie wykonane, ozdobione własnoręcznie karteczki – liściki, a na nich napisane kilka miłych, ciepłych słów do osoby którą lubimy lub kochamy.
W dniu św. Walentego młodzież otworzyła magiczną skrzyneczkę. Forma takiej zabawy spotkała się z dużym zainteresowaniem ze stronu wychowanków, bowiem Każdy otrzymał tajemniczy liścik.

Ten dzień był świetną okazją dla młodzieży naszego Centrum do spędzenia wspólnie czasu wśród nut romantycznej muzyki oraz dobrej zabawy o tematyce „miłosnej”.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.